U14: Mladší žákyně vysoko porazily Klatovy, na Karlovy Vary nestačily

BC Slaný BK Klatovy 116:39

(26:11 64:26 80:35)

Havlínová 27, Kindermannová 22, Gončárová 20, Sadílková 16, Pospíšilová 12, Samcová 10, Neradová 7, Záborcová 2

V sobotu 10.2. sehrálo družstvo mladších žákyň zápas proti Klatovům.

Soupeřky přijely kvůli chřipkové epidemii v hodně poslepované sestavě plné minižákyň a tak si naše holky s chutí zahrály a zastřílely.

BC Slaný Loko Karlovy Vary 46:102

(12:17 20:57 31:77)

Pospíšilová 10, Samcová 8, Gončárová 8, Kindermannová 6, Havlínová 6, Neradová 4, Sadílková 2, Nováková 2

Ve čtvrtek 22.2. jsme sehráli další domácí zápas se soupeřkami z Karlových Varů. První čtvrtina byla vcelku vyrovnaná, ani jednomu družstvu se nechtělo moc bránit a kdybychom se zbavili nervozity, tak jsme možná i vedli. Ale opět přišel propadák ve druhé čtvrtině (8:40) a zápas byl rozhodnutý. Poté už jsme neodehráli špatnou druhou půlku, přesto jsme 20 vteřin před koncem dostali 100.

Zápas opět ukázal naše problémy. I když holky hrají s nasazením, tak je pod tlakem velmi neefektivní. Obrovské množství ztrát při nijak zvlášť agresivním presinku soupeřek a velmi nedůrazná obrana. Soupeřky předvedli daleko větší chuť do hry, velmi efektivní střelbu i trojkovou.