U11: Nejmladší minižákyně zakončily KP U11 prohrou na hřišti Sokolu Pečky

DSC_124

TJ Sokol Pečky – BC Slaný 70:23

(24:3 34:13 52:19)

Taušová 6, Marková 4, Hrubiková 2, Pospíšilová 2, Havlínová 2, Nováková 2, Kolaříková 2, Poláková 2, Ševčíková 1

Utkání, které bylo přímým soubojem o sedmé místo v tabulce, se slánským basketbalistkám bohužel vůbec nepovedlo.

Zápas začal velkou převahou našeho týmu. Pečky se jen sporadicky dostávaly na útočnou polovinu. Naše střelba však byla ukvapená a nepřesná. Pokud by děvčata proměnila alespoň polovinu jasných střel, mohl být výsledek 30 : 1 a zápas rozhodnutý.

Od 2. čtvrtiny už měl navíc soupeř. Na hřišti dominovaly dvě urostlé hráčky Peček. My jsme dělali mnoho chyb v obraně, prohrávali všechny doskoky. Problém nám dělalo i jednoduché vyhození z autu. Ani ve druhém poločase se zvrat nekonal. Děvčata zvýšila bojovnost a chtěla se poprat o vítězství. Povedlo se i několik pěkných kombinací v útoku. Avšak opakující se chyby v obraně nám nedovolily otočit skóre na naši stranu.