U12: Dvanáctky překvapily vítězstvím v Benešově (+fotogalerie)

(10:6 19:19 33:23)

Taušová Karolína 11, Nováková Klára 9, Hrubiková Anna  4, Pospíšilová Kateřina 4, Ševčíková Veronika 4, Herinková Tereza 2, Kolaříková Karolína 2, Vančová Lenka 2, Vargová Valentýna 2, Kavanová Anežka, Litvová Tereza, Marková Karolína, Salabová Tereza

DSC_0026

Na palubovku dosud neporaženého Benešova jsme zajížděli bez tří nemocných hráček.

Přesto jsme byli od začátku zápasu o něco basketbalovější. První poločas skončil nerozhodně 19:19. V třetí čtvrtině se nám nedařilo ubránit jednu domácí hráčku. Díky jejím 12 bodům za čtvrtinu šel Benešov do vedení o deset bodů.

V poslední čtvrtce ale holky bojovaly a náskok domácích se ztenčoval.  Přesto by si dvě minuty před koncem za stavu 39:34 na naše vítězství asi nikdo nevsadil. Závěr jsme však zvládli skvěle! Po koších Káji a Aničky to bylo jen o bod, nervózní domácí nebyli schopni přejít půlku. I tak, když jsme 10 vteřin před koncem neproměnili jasnej šoupák, zdálo se být utkání ztracené. Jenže domácí špatně vyhodili a následně  faulovali. Slečna se železnými nervy Kája obě šestky 4 vteřiny před koncem mazácky proměnila a nečekané vítězství bylo naše!