BC Slaný Sokol Kladno 43:37

(6:13 18:20 25:32)

Gončárová Julie 15, Kindermannová Johanka 10, Neradová Magdaléna 5, Pospíšilová Anna 4, Sadílková Nela 4, Havlínová Petra 3, Pluchová Adéla 2, Kolibačová Ema, Kučerová Michaela, Nagyová Monika, Samcová Nikola

D4F080C5-E265-49D6-A8AA-19444A98FB19

Poslední domácí zápas jsme s Kladnem prohráli, tak jsme měli o motivaci postaráno.

Soupeřky jsou známé svým houževnatým a tvrdým stylem, který nám nesedí, tak bylo jasné, že nás nečeká lehký úkol. Od začátku zápasu se očekávání potvrzovala. Sice jsme úvodním košem z vydařeného signálu krátce vedli, ale potom už jsme jen dotahovali. Nedařilo se nám především v útoku, kde jsme se na každý koš nevídaně nadřeli. V poločasu svítil minižákovský stav 18:20 pro Kladno. Bohužel ani třetí čtvrtina nebyla v našem podání vydařená. Kladno vyzkoušelo zónovou obranu a my jsme ji zpočátku nedokázali rozhýbat, a tak jsme nabrali ztrátu 7 bodů. Naštěstí ve třetí čtvrtině holky zabraly a podařilo se nám výsledek otočit. Bodově v tomto úseku hry přispěly Julie s Johankou, navíc obě pod hrozbou pátého faulu. Ale utkání bylo při nízkém skóre hlavně o obraně a tam přispěly všechny hráčky, když jsme předvedli jeden z našich lepších výkonů. Můžeme si tedy užít radost z vydřené výhry.

Další zápas sehrajeme opět doma ve čtvrtek 14.2. s dalším celkem z popředí tabulky Baníkem Most.