U17: Kadetky na závěr soutěže uspěly v Děčíně a Litoměřicích

Gončárová Julie 10, Pešatová Barbora 10, Rabasová Adéla 7, Žabkovská Marie 7, Sadílková Nela 6, Dudáčková Barbora 4, Kindermannová Johanka 2, Marková Štěpánka, Szentesiová Klára, Žabkovská Klára

(11:16 23:27 45:42 62:62)

Rabasová Adéla 19, Dudáčková Barbora 12, Gončárová Julie 10, Marková Štěpánka 10, Pešatová Barbora 9, Žabkovská Marie 8, Neradová Magdaléna 2, Kindermannová Johanka, Pluchová Adéla, Sadílková Nela, Žabkovská Klára

Bez názvu

Víkendové zápasy na severu Čech jsme proměnili ve 100% úspěch!

V sobotu jsme konečně chtěli uspět v Děčíně. Vidina, že v případě výhry můžeme obsadit druhé místo v soutěži byla motivující. Předešlé tři zápasy jsme s Válečnicemi prohráli.

Během první poloviny utkání se družstva střídala v drobném vedení, a to hlavně díky naší nemohoucnosti, kdy jsme šli snad 13x sami na koš a jen jednou jsme úspěšně zakončili! I na začátku druhé půle byl vývoj skóre stejný a ve vedení se střídala obě družstva. Zlom nastal v čase 35:00, kdy se našim hračkám povedlo odskočit na 7 bodů a díky   špatné střelbě  trestných hodů  domácích  11/2 jsme dovedli zápas  do vítězného konce.

Nedělní zápas v Litoměřicích vypadal zpočátku jako jednoduchý. Postupem času jsme získali náskok 20 bodů, avšak naše následné  uspokojení a zvýšení agresivity domácích zápas zdramatizovalo. V závěru  utkání  se družstva střídala  ve vedení, jež nebylo vyšší než  5 bodů až došlo na prodloužení.

Zde jsme hned v úvodu odskočili na 7 bodů  a již  s klidem zápas získali ve svůj prospěch. Je nutno pochválit všechny hráčky. Konečně zápasem žila i střídačka a na všech bylo vidět, že chtějí hrát a vyhrát i když se zrovna nedařilo – to bylo super.

Co říct závěrem? Když budou naše výkony vypadat jako o tomto víkendu, budou i výsledky. Dále je potřeba, aby se všechny hráčky dostavily na tréninky! Na některých je opravdu vidět, že 2 tréninky jim bohužel nestačí.