Víkendové výsledky, tabulky (20. a 21. října)

.

Muži A (2. NBL)

BK Klatovy BC Slaný 64:54 (21:15 36:32 47:43)

Týř Jan 27, Fric Jakub 10, Kučera David 9, Fiala Jan 5, Lavička Vít 3, Blahovec Tomáš, Formánek Jiří, Peer Tomáš, Ulrych Jindřich, Vyskočil Josef

[Pokračovat…]

Přípravka se nám plní a trénujeme na náš první turnaj

20181017_180350

Přiveďte i Vy své děti na basket – jediný dívčí kolektivní sport ve městě!

Trénujeme ve středu od 17:00 do 18:00 a v pátek od 16:30 do 18:00. Odvážnější můžou navštěvovat i pondělní trénink družstva u11.
Těší se na Vás trenér Timko :-) (tel. 720 695 075)

Co potřebujete?
Zajistit dítěti sportovní oblečení a pevnou obuv do tělocvičny. Zapsat si TERMÍNY TURNAJŮ NADĚJÍ a stát se fanouškem svého potomka.

Naše heslo:
I když máš jiné aktivity, přijď to zkusit, zjistit co tě baví a pak se rozhodnout.
Odejít se dá vždy, ale začít je třeba ve správný čas.

 

TERMÍNY TURNAJŮ NADĚJÍ :

25.11    6.1.     27.1.     17.3.     5.5.     2.6. 

Vždy na ZŠ V Remízku – Barrandov, v čase 13,30 – 18,00hod

U11: Nejmladší minižákyně vysoko porazily Brandýs

BC Slaný BK Brandýs 95:6

(18:4 46:4 62:6)

Havlínová Natálie 19, Taušová Karolína 17, Nováková Klára 16, Marková Karolína 10, Suchopárková Sofie 10, Grzonka Laura 8, Litvová Tereza 6, Urbanová Sára 3, Herinková Tereza 2, Poláková Jana 2, Ševčíková Veronika 2, Roubíčková Lucie, Šímová Karolína

IMG-aa11519af62f5abb9f092cfff593ae9a-V

Utkání bylo od začátku jasnou záležitostí slánských basketbalistek.

[Pokračovat…]

Muži B vykročili přesvědčivě za svým cílem – postupem do Středočeské basketbalové ligy

BC Slaný B AŠ Mladá Boleslav C 67:40

(17:2 34:19 42:24)

Horák Miroslav 11, Horák Lukáš 10, Kus Jaroslav 10, Nič Jakub 10, Libecajt Matěj 9, Rabas Radek 8, Nič Rostislav 3, Kavalier Andrej 2, Novák Marek 2, Nový Lubor 2, Fivébr Miroslav

42724905_2220669881510752_3796220407799873536_o

BC Slaný B BK Sadská 80:30

(23:5 49:15 62:22)

Kozelka Roman 24, Libecajt Matěj 12, Kus Jaroslav 9, Horák Miroslav 8, Lavička Lukáš 8, Nič Rostislav 6, Novák Marek 4, Nový Lubor 4, Rabas Radek 4, Rédli Tomáš 1

[Pokračovat…]

U15: Starší žákyně získaly snadné vítězství v Lounech

BA Tygřice Louny  BC Slaný 12:92

(10:32 10:49 10:69)

Gončárová Julie 34, Kindermannová Johanka 18, Sadílková Nela 14, Neradová Magdaléna 9, Havlínová Petra 8, Samcová Nikola 5, Pospíšilová Anna 4, Hůlová Anna, Kučerová Michaela

IMG_2584

V sobotu 13.10. jsme odehráli zápas v Lounech.

[Pokračovat…]

U12: Mladší minižákyně zahájily přebor v Berouně

BK Beroun BC Slaný 64:53

(16:6 28:23 50:37)

Poláková Jana 10, Marková Karolína 9, Hejčová Natálie 5, Herinková Tereza 5, Ševčíková Veronika 5, Taušová Karolína 5, Havlínová Natálie 4, Hrubiková Anna  4, Nováková Klára 4, Kolaříková Karolína 1, Pospíšilová Kateřina 1, Fivébrová Ema, Litvová Tereza, Salabová Tereza, Vargová Valentýna

DSC_006

První utkání v kategorii U12 se nám moc nevydařilo.

[Pokračovat…]

U15: Starší žákyně prohrály předehrávku v Mostě

BK Baník Most BC Slaný 73:58

(19:19 37:26 53:45)

Kindermannová Johanka 20, Nováková Tereza 10, Neradová Magdaléna 7, Havlínová Petra 6, Sadílková Nela 6, Kolibačová Ema 5, Pluchová Adéla 2, Pospíšilová Anna 2, Kučerová Michaela

Starší žákyně se ve čtvrtek 11.10. představily v podvečerním zápase v Mostě.

[Pokračovat…]

Víkendové výsledky (6. a 7. září)

Muži A (2. NBL)

Slavoj BK Litoměřice „B“BC Slaný 76:43 (22:14 40:27 58:31)

Týř Jan 15, Formánek Jiří 10, Kučera David 7, Fric Jakub 5, Lavička Vít 3, Vebr Tomáš 3, Blahovec Tomáš, Fiala Jan, Peer Tomáš, Ulrych Jindřich, Vyskočil Josef, Wirth Luděk

Sluneta USK Ústí n.L. BC Slaný 76:36 (26:10 44:22 63:30)

Fiala Jan 16, Kučera David 7, Týř Jan 7, Formánek Jiří 4, Blahovec Tomáš 2, Fric Jakub, Lavička Vít, Peer Tomáš, Vyskočil Josef, Wirth Luděk

Kadetky (NRL U17)

BK BerounBC Slaný 78:105 (20:16 41:41 51:77)

Gončárová Julie 26, Žabkovská Marie 16, Rabasová Adéla 13, Pešatová Barbora 12, Chárová Simona 10, Dudáčková Barbora 8, Marková Štěpánka 8, Neradová Magdaléna 5, Sadílková Nela 4, Kindermannová Johanka 2, Žabkovská Klára 1

Mladší minižákyně (KP U12)

BK Beroun BC Slaný 64:53 (16:6 28:23 50:37)

Poláková Jana 10, Marková Karolína 9, Hejčová Natálie 5, Herinková Tereza 5, Ševčíková Veronika 5, Taušová Karolína 5, Havlínová Natálie 4, Hrubiková Anna  4, Nováková Klára 4, Kolaříková Karolína 1, Pospíšilová Kateřina 1, Fivébrová Ema, Litvová Tereza, Salabová Tereza, Vargová Valentýna

BK Beroun BC Slaný 58:53 (18:9 33:25 40:46)

Ševčíková Veronika 15, Hejčová Natálie 9, Marková Karolína 8, Havlínová Natálie 6, Herinková Tereza 4, Nováková Klára 4, Vargová Valentýna 3, Poláková Jana 2, Taušová Karolína 2, Fivébrová Ema, Hrubiková Anna, Kolaříková Karolína, Litvová Tereza, Pospíšilová Kateřina, Salabová Tereza