U15: Hráli jsme na mezinárodním turnaji EASTER CUP Klatovy 2019

V předvelikonočním prodlouženém víkendu jsme s družstvem dívek U15 absolvovali kvalitně obsazený mezinárodní turnaj v Klatovech – EASTER CUP.

IMG_5183

V naší kategorii bylo přihlášeno 7 týmů (ligové BK Sluneta Ústí nad Labem, HB Basket, BK Horejsek Děčín , silný výběr Bavorska BAYERN 04, a dále Basket Valmez, BC Benešov a my).

[Pokračovat…]

U11: Nejmladší minižákyně jsou druhé v kraji! Nestačili jen na Sadskou.

BC Slaný ŠBK Parker-Hannifin Sadská 48:79 (10:17 25:39 44:57)

Taušová Karolína 16, Havlínová Natálie 10, Herinková Tereza 8, Nováková Klára 5, Marková Karolína 4, Grzonka Laura 2, Urbanová Sára 2, Suchopárková Sofie 1, Drasnarová Nikola, Litvová Tereza, Roubíčková Lucie, Vágnerová Elen

52810364_2529821580380561_7608163720207794176_n

V závěrečném zápase soutěže se utkali první dva týmy přeboru. Čekala nás opět těžká zkouška s doposud neporaženým týmem.

[Pokračovat…]

U12: Mladší žákyně v souboji o 7. místo porazily Sokol Pečky

BC Slaný Sokol Pečky  47:38

(7:12 23:19 30:34)

Nováková Klára 9, Marková Karolína 7, Hejčová Natálie 6, Pospíšilová Kateřina 6, Taušová Karolína 6, Grzonka Laura 4, Herinková Tereza 4, Vargová Valentýna 4, Havlínová Natálie 1, Kavanová Anežka, Kolaříková Karolína, Litvová Tereza, Salabová Tereza

20181117_114151

BC Slaný Sokol Pečky 59:41

(12:14 24:20 35:33)

Nováková Klára 12, Taušová Karolína 10, Havlínová Natálie 8, Grzonka Laura 6, Vargová Valentýna 5, Hejčová Natálie 4, Herinková Tereza 4, Kolaříková Karolína 4, Pospíšilová Kateřina 4, Marková Karolína 2, Kavanová Anežka, Litvová Tereza, Salabová Tereza

Basketbalistky z Peček měly velkou výškovou i fyzickou převahu.

[Pokračovat…]

U15: Starší žákyně oslavily vítězství v soutěži

BC Slaný DBaK Plzeň B 73:44

(17:14 31:20 55:39)

Gončárová Julie 28, Sadílková Nela 16, Kindermannová Johanka 12, Havlínová Petra 9, Pospíšilová Anna 4, Neradová Magdaléna 2, Samcová Nikola 2, Benetková Martina, Kolibačová Ema, Kučerová Michaela, Nagyová Monika, Pluchová Adéla

BC Slaný BK Mariánské Lázně 57:47

(22:15 30:25 43:37)

Sadílková Nela 17, Gončárová Julie 15, Havlínová Petra 9, Neradová Magdaléna 5, Kindermannová Johanka 4, Pospíšilová Anna 4, Kolibačová Ema 2, Samcová Nikola 1, Kučerová Michaela, Nagyová Monika, Pluchová Adéla, Zůzová Aneta

56850371_341292143258908_6812412078188396544_n

Poslední dva zápasy na domácí palubovce rozhodly, že se naše družstvo stalo přeborníkem nadregionální severozápadní ligy. 

[Pokračovat…]

U12: Souboj o sedmé místo zahájily mladší žákyně v Pečkách úspěšně (+fotogalerie)

Sokol Pečky BC Slaný 58:55

(8:18 29:26 41:41)

Marková Karolína 13, Havlínová Natálie 12, Pospíšilová Kateřina 6, Hrubiková Anna  5, Vančová Lenka 5, Kolaříková Karolína 4, Grzonka Laura 2, Hejčová Natálie 2, Litvová Tereza 2, Nováková Klára 2, Vargová Valentýna 2, Herinková Tereza, Poláková Jana, Salabová Tereza

Sokol Pečky BC Slaný 49:64

(3:12 21:32 31:46)

Marková Karolína 18, Havlínová Natálie 16, Hejčová Natálie 8, Poláková Jana 6, Pospíšilová Kateřina 6, Nováková Klára 5, Litvová Tereza 3, Vančová Lenka 2, Grzonka Laura, Herinková Tereza, Hrubiková Anna, Kolaříková Karolína, Salabová Tereza, Vargová Valentýna 

DSC_014

Dvojzápas v Pečkách byl vyrovnaným soubojem s lepším koncem pro náš tým.  

[Pokračovat…]

U17: Kadetky na závěr soutěže uspěly v Děčíně a Litoměřicích

Válečnice Děčín BC Slaný 44:46

(10:6 19:16 31:33)

Gončárová Julie 10, Pešatová Barbora 10, Rabasová Adéla 7, Žabkovská Marie 7, Sadílková Nela 6, Dudáčková Barbora 4, Kindermannová Johanka 2, Marková Štěpánka, Szentesiová Klára, Žabkovská Klára

Slovan Litoměřice B BC Slaný 67:70

(11:16 23:27 45:42 62:62)

Rabasová Adéla 19, Dudáčková Barbora 12, Gončárová Julie 10, Marková Štěpánka 10, Pešatová Barbora 9, Žabkovská Marie 8, Neradová Magdaléna 2, Kindermannová Johanka, Pluchová Adéla, Sadílková Nela, Žabkovská Klára

Bez názvu

Víkendové zápasy na severu Čech jsme proměnili ve 100% úspěch!

[Pokračovat…]

Přípravka: Čtvrtý turnaj na Barrandově – poprázdninové setkání 8 týmů přípravek

Tentokrát jiný systém soutěže zkrátil hru na 10 minut hrubého času, ale zahrál si každý s každým. Opět se rozšířila pravidla o zákaz přenášení míče, přísnější pískání kroků a vymezené území pod košem.

naděje

[Pokračovat…]

U11: Základní část Středočeského přeboru nejmladších minižákyň jsme zakončili výborným výkonem proti Sadské

BC Slaný ŠBK Parker-Hannifin Sadská 61:67

(10:15 24:32 45:46)

Havlínová Natálie 17, Marková Karolína 12, Herinková Tereza 7, Litvová Tereza 6, Taušová Karolína 6, Nováková Klára 5, Poláková Jana 4, Grzonka Laura 2, Mišiková Tereza 1, Urbanová Sára 1, Drasnarová Nikola, Fivébrová Ema, Roubíčková Lucie, Šímová Karolína, Vágnerová Elen

Utkání dvou nejlepších týmů soutěže bylo velmi důstojným zakončením základní části přeboru.

[Pokračovat…]